Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Depilacja laserowa Ryki

Prasóweczki

Epilacja laserowa – nowy recepta na swobodne ciało!

Epilacja laserowa Tarnogród

Dobre i zadbane ciało we obecnym świecie jest drinku z głównych wyznaczników piękna. Na uporczywym i dokładnym usunięciu niechcianego owłosienia chce nam szczególnie w terminie wakacyjnym, jak wysoka temperatura otoczenia skłania nas do odsłaniania jeszcze bardziej wielkich obszarów ciała. Chcąc jak dobrze objawiać się na plaży, warto przed urlopem udać się na środek laserowej epilacji.

Zobacz również Puderniczki

Laserowa depilacja, czyli epilacja

Tradycyjne formy zwalczania niechcianego owłosienia pozwolą na uzyskanie dobrych, lecz krótkotrwałych efektów. Te sposoby, dzięki którym pozbywamy się włosów na stosunkowo długi godzina (tzn. maksymalnie kilka tygodni), są również zwykle dosyć bolesne. Mowa tutaj o depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem, alternatywnie również pastą cukrową. Zabiegi mało inwazyjne, takie jak golenie maszynką czy usuwanie owłosienia kremem, przynoszą szybkie i przez ostatnie niezbyt zadowalające rezultaty.

Chcąc pozbyć się owłosienia w niemal bezbolesny sposób, a przy tym sprawiać się efektami przez wiele miesięcy, warto zdecydować się na środek laserowego usuwania owłosienia, wygodny w złotych gabinetach medycyny estetycznej. Epilacja laserowa Tarnogród

depilacja woskiem 750

Epilacja laserowa w gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest pisana przy zachowaniu nowoczesnego urządzenia medycznego Palomar Vectus. Pokazuje ono wiązki laserowe o długości 810 nm, które upośledzają mieszki włosowe i sprawiają redukcję owłosienia. Dzięki czytnikowi głębokości melaniny w roli, lekarz medycyny estetycznej może regulować moc akcesoria do innych potrzeb pacjenta, co zapobiega budzeniu się przebarwień. Najczęściej wybierane miejsca zabiegowe to:

pachy,
ramiona,
przedramiona,
uda,
kolana,
łydki,
górna warga,
podbródek.

W przypadku kobiet jeszcze bardziej rozpowszechniona jest także depilacja laserowa bikini. Pacjenci płci męskiej chcą i pozbyć się nadmiernego owłosienia z takich ilości ciała, jak:

plecy,
brzuch,
tors,
pośladki,
okolice intymne,
kark,
uszy.

Warto zobaczyć, że wskazaniem do dzieła laserowej epilacji stanowi nie tylko chęć posiadania dobrej skóry w kierunkach estetycznych. Ta czynność medyczna jest dana zarówno dla pacjentów, którzy tracą na hirsutyzm oraz zapalenie mieszków włosowych.

Epilacja laserowa – wskazania i przeciwwskazania

Epilacja laserowa jest zabiegiem nie tylko efektywnym, lecz jednocześnie bezpiecznym dla zdrowia. W gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy stosujemy najnowocześniejsze metody i sprzęty (m.in. laser Palomar Vectus), dzięki czemu eliminujemy ryzyko poważnych skutków ubocznych, takich jak blizny czy poparzenia. Sama epilacja że istnieć realizowana u pacjentów z jakimś typem skóry i typem owłosienia, pod warunkiem zastosowania dobrych warunków i wykluczenia przeciwwskazań. Do tych ostatnich należą:

nowotwory skóry,
ciąża i laktacja,
uszkodzenia naskórka,
aktywna infekcja w rozmiarze zabiegowym,
epilepsja,
przyjmowanie leków fotouczulających,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
łuszczyca,
bielactwo,
nieustabilizowana cukrzyca,
skłonność do bliznowców,
wszczepiony rozrusznik serca,
stan świeżo po zabiegu chirurgicznym.

Tymczasowe przeciwwskazanie do dzieła laseroterapii stanowi i silna lub nowa opalenizna. Zarówno przed, jak również po zabiegu, poleca się unikanie ekspozycji na światło i lampy UV (dostępne m.in. w solarium), a także stosowanie fotoprotekcji w części kremów z filtrem SPF 50. Epilacja laserowa Tarnogród

Zabieg laseroterapii nie zbiera się z potrzebą odbycia rekonwalescencji. Bezpośrednio po opuszczeniu gabinetu medycyny estetycznej pacjent może powrócić do indywidualnych codziennych zajęć. Ewentualne skutki uboczne, w części delikatnego obrzęku, zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, a i (rzadziej) zapalenia mieszków włosowych, mogą się prowadzić do kilku dni i ustępują samoistnie, bez ingerencji farmakologicznej. Epilacja laserowa Tarnogród

zobacz również Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments