Ciała były zakopane dość płytko

Nasz portal jako ważny ujawnił tajemnicę okolicznych lasów i sprawę Mariusza G., 42-letniego mieszkańca Kołobrzegu, wówczas podejrzewanego o zabójstwa zaginionych w naszym mieście kobiet, w niniejszym Bogusławy R.

Ciała były zakopane dość płytko

  Teraz już wiadomo, że stanowiło ich wiele, w niniejszym Aneta D. Pochwaliła się opisana przez nas metoda działania sprawcy, a plus to, co pisał ze zwłokami. Wiadomo również, że nie działał sam. Będziemy o tym występować, gdyż rzecz jest charakter rozwojowy. My o problemie dowiedzieliśmy się od ludzi, którym Policja zablokowała przejazd leśną drogą pomiędzy Budzistowem a Obrotami. Wówczas, umundurowani funkcjonariusze prowadzili poszukiwania w lesie. Jak podkreślają dziś mieszkańcy, potem widzieli policjantów, ale zaraz po cywilnemu. Podawali w lesie, byliśmy określone szpikulce, którymi szukali ukrytych w okolicy zwłok. Pan Andrzej pokazuje samo z takich miejsc, wskazując, że mięso było zakopane dość płytko. Zwłoki trzymały się spotykać w lesie pod Budzistowem i pod Charzynem.
Ciała były zakopane dość płytko
Ciała były zakopane dość płytko
Policjanci z indywidualnego powodzie nie mieli wątpliwości, że kobiety zostały zamordowane. Tematem istniałoby przecież połączenie każdego w pełnia, i dlatego, że brakowało samych ciał. Mariusz G. został aresztowany, a policyjni specjaliści pytali to, co udało im się zebrać: ślady z domu, z samochodów, wyniki przesłuchań. Przeszukiwano las, Parsętę, rozpytywano świadków. Policja nałożyła na sprawę embargo. Śledztwo przeniesiono do Koszalina, potem do Szczecina, zajęli się nim policjanci z „Archiwum X”. I udało się. Najpierw natrafiono na pewne ciało, potem, podejrzany wskazał miejsce ukrycia dwóch kolejnych ciał. Wiele wątków nie zostało również wyjaśnionych, będą one przez śledczych ustalane, w ostatnim jakże Mariusz G. rozkochiwał kobiety a jak grało mu się wszystko utrzymać w tajemnicy. Niby był ze bliskimi ofiarami, ale mało kto coś o nim rozumiał. Przejmował majątek w droga legalny, przynajmniej właśnie na razie to oczekuje, a następnie nim brał. Na pełniejsze wyniki jest na razie za wcześnie, same rodziny wiedzą nieco więcej z nas, lub więc co ustaliła Anna Buchner-Wrońska w „Gazecie Kołobrzeskiej”, która i podjęła ten przedmiot kilka miesięcy temu. Do ostatniego problemu będziemy powracali. Źródło: Miasto Kołobrzeg

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o